BONUS SYSTEM jest dedykowanym podmiotem powołanym przez logistyczną firmę POV, zajmującą się gospodarką magazynową oraz wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w centralnej Polsce. Spółka powstała w 2004 roku jednak osoby z nią związane działają w branży marketingowej i logistycznej od ponad 20 lat. Wprowadzaliśmy i prowadziliśmy największe programy lojalnościowe w Polsce. POV dysponuje magazynami o łącznej powierzchni około 70.000m², ofertą 10.000 sprawdzonych nagród; posiada certyfikat systemu jakości PN–EN ISO 9001:2009.

Bonus System specjalizuje się w zarządzaniu złożonymi projektami. Posiadamy również kompetencje w przygotowywaniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań w zakresie programów jakościowych, marketingowych, lojalnościowych, motywacyjnych oraz wsparcia sprzedaży. Korzystamy z metodologii six sigma i lean management.

Nasze rozwiązania wykorzystują najnowsze interaktywne technologie internetowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć optymalny produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb biznesowych naszego Klienta.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta okaże się dla Państwa na tyle interesująca i atrakcyjna, że pomoże nam nawiązać długą i owocną współpracę!